۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
کرایولیپولیز لاغری تک جلسه ای

در روش کرایولیپولیز آن دسته از سلولهای چربی که سطحی تر هستند در اثر سرما دچار مرگ سلولی شده و به آهستگی در طی یک تا چهار ماه از بدن دفع می شوندو به همین علت اثر سوئی روی کبد و آنزیمهای کبدی ندارد. در تکنیک کرایولیپولیز به طور موثر چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف شده و نتایج برجسته و قابل توجهی از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان نشان می دهد . آنچه کرایولیپولیز را از روش های درمان دیگر متمایز می سازد استفاده از تکنولوژی سرما همراه با خلا و فشار منفی ، وکیوم چربی جهت کاهش سایز منطقه مورد نظر ,حذف سلولهای چربی , تعداد جلسه کم (یک جلسه) , برگشت ناپذیری و غیر تهاجمی بودن آن است.

کرایولیپولیز و مکانیسم اثر آن بر چربی

کرایولیپولیز و مکانیسم اثر آن به همراه مراحل مختلف حذف چربی های زائد در بافت هدف

اما برای آنکه عملکرد کرایو لیپولیز را دقیق تر بررسی نمائیم لازم است کمی در مورد انواع بافت هائی که هدف اصلی روش کرایولیپولیز هستند ، بیشتر بدانیم ما دو نوع بافت هدف برای تکنیک کرایولیپولیز در بدن داریم:

۱. سلولیتها :

سلولیتها چربیهایی است که دارای خصوصیت می باشند. الف) بد شکلی سلولیتها عدم تناسب اندام و در حالت عادی تناسب اندام را ایجاد می نمایند اما باید بدانیم که بد شکلی سلولیتها بدلیل اختلالات هورمونی می باشد و ارتباطی به کم فعالیتی ویا پرخوری ندارد ب) عروق خونی و لنفاوی زیر سلولیتها هستند ونه درون آن ج) سلولیتها ظرف ۳ تا ۴ سال بد شکل می شوند پس در صورتاصلاح بد شکلی ،سه تا چهارسال طول خواهد کشید که دوباره بد شکل شوند.

متداول ترین موارد در روش کرایولیپولیز لاغری تک جلسه ای که علاقمند هستید بدانید را در زیر برایتان آماده نموده ایم

۲. چربی های سفید:

کرایولیپولیز  چه حسی در زمان درمان ایجاد می کند؟

در دقایق اول کار با دستگاه شما فشار و سرمای شدیدی را حس می کنید. این حس به مرور زمان کمرنگ تر می شود. بسیاری از مردم حین درمان به مطالعه می پردازند، با لپ تاپ کار می کنند و یا حتی چرت می زنند! مدت زمان درمان با کرایولیپولیز  چه مدت به طول می انجامد؟ در کرایولیپولیز لاغری فریز هر منطقه ۹۰ دقیقه در نظر گرقته شده و به دلیل جنس خاص این کرایولیپولیز خطر سوختگی وجود ندارد و هر چه زمان فریز بیشتر است قدرت خریب سلولهای چربی بیشتر است کرایولیپولیز لاغری ،تک جلسه ای و کاملا غیر تهاجمی است بنابراین به راحتی بعد از استفاده از دستگاه می توانید فورا به سراغ کارهای روزمره خود بروید. بعضی افراد پس از درمان قرمزی، کبودی سطحی، حس خارش و یا سوزش، بی حسی و کرختی را در موضع احساس می کنند که این موارد به سرعت رفع می شوند در اکثر موارد بیماران بعد از جلسه درمان به کار خود می پردازند. نتایج درمان کرایولیپولیز  چگونه ظاهر می شود؟ نتایج درمان CoolSculptingدر کرایولیپولیز ،با کاهش قابل توجه چربی های موضعی قابل مشاهده است. پس از اتمام اولین جلسه درمان برای حصول نتایج بهتر می توانید تعداد جلسات کرایولیپولیز را افزایش دهید. معمولا افراد با یک جلسه نتیجه مطلوب را مشاهده می کنند. چه موقع نتایج درمان کرایولیپولیز  قابل مشاهده است؟ شما می توانید بعد از گذشت ۱الی ۲هفته از درمان به سرعت تغییرات را مشاهده کنید و بعد از دو ماه نتایج شگفت آوری را از کرایولیپولیز  شاهد هستید. اما بدن شما کماکان پروسه دفع چربی را تا ۴ الی ۶ ماه بعد از درمان ادامه می دهد.

 

درباره نویسنده

roshani.Eng

مهندس امیرحسین روشنی متخصص میکروالکترونیک،مدرس دانشگاه امیرکبیر و مشاور در زمینه ی تجهیزات پزشکی در حوزه ی پوست و مو و لیزرهای زیبایی و سیستمهای لاغری و تناسب اندام می باشد. او موسس سایت و شرکت سپهر طب پارسیان است. برای مشاوره ی رایگان و تجهیز مرکز شما با خط مستقیم 09127091804 تماس حاصل فرمایید و یا برای آشنایی و اطلاع از دستگاهها و تکنولوژی های جدید ، لطفا به سایت شرکت www.bioLaser.ir مراجعه فرمایید

مقالات مرتبط

تمامی حقوق متعلق است به شرکت سپهر طب پارسیان

There are no products
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷